VEKA: Півсторіччя успіху

23 травня 1969 року в німецькому місті Зенденхорст скромно і без зайвого пафосу відкрив свої двері завод з виробництва ПВХ і будівельних матеріалів. Тоді він називався VEKAPLAST, і на ньому було задіяно рівно 6 осіб.

 

Відкрився — і відразу закипіла робота: засновник компанії, Хайнріх Лауманн, покладав на свій винахід великі надії.

 

VEKA 50 web

І на це у нього були серйозні причини: 10 роками раніше німецький конструктор Хайнц Паші запатентував перші віконні конструкції з використанням полівінілхлориду. ПВХ-профілю ж, як матеріалу, з якого можна створювати багато, навперебій пророкували блискуче майбутнє.

Г-н Лауманн зібрав кращих з кращих: технологів, інженерів і дизайнерів і озвучив завдання — створювати надійні рішення, які здатні витримати конкуренцію не тільки на внутрішньому, а й на світовому ринку.

Віра і амбіції засновника компанії були настільки заразними, що колеги буквально загорілися ідеєю і вже з 1970 року з конвеєра заводу в Зенденхорст зійшли перші, експериментальні зразки ПВХ-профілю для металопластикових вікон.

Перша профільна система отримує назву Basis — і стає справжнім проривом у віконній галузі Німеччини. Протягом наступних кількох років VEKAPLAST значно розширює виробництво, перетворюється в добре знайому нині кожному компанію VEKA і впевнено займає лідерські позиції: спочатку в Німеччині, а потім і в усьому світі.

VEKA 50 8 webVEKA 50 10 web

Найширший асортимент, оригінальні пропозиції і — що дуже важливо — незмінно високу якість продукції забезпечило VEKA чудову репутацію, успіх і визнання в Німеччині і за її межами.

VEKA 50 7 webVEKA 50 4 web

Сьогодні VEKA — один зі світових лідерів в області розробки і виробництва віконних і дверних систем з високоякісного пластику. Знання, компетентність і піввіковий досвід дозволяють VEKA пропонувати кращі та інноваційні рішення для самих різних країн і архітектурних традицій.

VEKA 50 5 webVEKA Luftbild web

38 дочірніх компаній, а також розгалужена партнерська мережа в усьому світі щодня задовольняють найрізноманітніші запити споживачів. І з кожним днем кількість якісних і приємних  рішень від VEKA прикрашає все більше і більше будинків і квартир, будь то мегаполіси або маленькі поселення.

Початок великого шляху покладено. 50 перших кроків вже зроблено. Попереду — ще більше роботи, більше інновацій, більше оригінальних рішень і нових звершень. І ми впевнені, нам і надалі буде чим пишатися!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *