Київ і область

Панорамно-розсувні двері алюміній для неопалюваних приміщень

Панорамні-розсувні двері з алюмінію - ідеальний вибір для неопалюваних приміщень, які потребують максимального проникнення природного світла та забезпечення комфортного простору. Завдяки своїй надійності, функціональності та естетичному дизайну, ці двері стають незамінним елементом будь-якого сучасного інтер'єру.

Однією з найбільших переваг панорамних-розсувних дверей з алюмінію є їхній високий рівень міцності та стійкості. Вони виготовлені з високоякісного алюмінію, який забезпечує їм довговічність та стійкість до корозії. Це означає, що такі двері зможуть прослужити вам тривалий час, зберігаючи свою якість і вигляд незмінними.

Завдяки спеціальній конструкції та використанню енергоефективних матеріалів, ці двері забезпечують оптимальну теплоізоляцію, що допомагає знизити витрати на опалення.

Вибір панорамних-розсувних дверей з алюмінію для неопалюваних приміщень - це вибір надійності, функціональності та естетичної привабливості. Вони забезпечать вам оптимальне проникнення світла, теплоізоляцію та створять вражаючий зовнішній вигляд.
Алюмінієві профілі виготовляються із композитного матеріалу, сплаву алюмінію, кремнію, магнію. З цього виходять основні його характеристики - це легкий за вагою, гнучкий у виробництві та міцний в експлуатації матеріал. Якщо Вам потрібне не стандартне мислення або конструкція великого розміру – тоді це тільки алюміній.

Теплі та холодні алюмінієві системи

Теплий профіль має поліамідну вставку – терморозрив, що захищає від промерзання та підвищує показники енергозбереження (приватні будинки, квартири, офіси).

Холодний алюмінієвий профіль має низький рівень теплоізоляції (лоджії та балкони, неопалювані приміщення, внутрішнє скління).
Холодні розсувні системи ALUTECH P100 та ALUMIL M14600 найкращий варіант для внутрішнього скління, неопалюваних приміщень, лоджій, балконів, а також для осель розміщених у теплому кліматі.
Серія M14600
Серія M14600 – це нова розсувна система Алюміл з елегантним дизайном у прямих лініях, в якій втілено весь досвід команди Алюміл. Вона відповідає сучасним архітектурним тенденціям та високим вимогам до функціональності. Це ідеальне рішення для розсувних систем у регіонах із теплим кліматом.

 • Базова глибина стулки системи – 35 мм.
 • Стиковий профіль шириною всього 23 мм для збільшення огляду та природного освітлення.
 • Спеціально розроблений профіль із вбудованою ручкою для кращої стійкості до вітрових навантажень.
 • Стулки з можливістю з'єднання під кутом 45 та 90 градусів.
 • Типологія через штульп із видимою алюмінієвою поверхнею всього 62 мм.
 • Товщина заповнення – 25 мм за загальної ваги стулки до 180 кг.
 • Гладке та легке ковзання завдяки напрямним з нержавіючої сталі.
Технічні характеристики
 • Мінімальна видима ширина конструкції 95,5 мм.
 • Висота рами 31,5/40,0 мм.
 • Ширина рами 92,0 мм/143 мм.
 • Висота стулки 67 мм/79 мм.
 • Ширина стулки 35 мм.
 • Ширина стику 23 мм/68,5 мм/80,5 мм.
 • Вага стулки до 180 кг.
 • Товщина заповнення 26 мм.
Серія ALUTECH P100
Alutech P100 – холодна розсувна віконно-дверна алюмінієва система для виготовлення легких вікон, невеликих дверей, міжкімнатних та офісних перетинок, а також побутових конструкцій типу шаф-купе, екранів для ванної кімнати. До таких конструкцій немає вимог до теплозбереження.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Тип системи: холодна
Глибина рами, мм: 60, 90
Ширина заповнення, мм: 4-18
Контури ущільнення, шт: 3/2
Тип ущільнення: щітковий
Кількість рейок, шт: 2,3
Кількість стулок, шт: 2 – 6
Max. розміри стулки, шир*вис., мм: 1000*2100
Мах. вага стулки, кг: 35
Висота порога, мм: 35

Види покриття

Глянецевий
Матовий
Структурований матовий

Консультація спеціаліста Solwin

Маючи багаторічний досвід створення індивідуальних світлопрозорих конструкцій для приватних будинків та квартир, менеджери Solwin допоможуть Вам підібрати вікна та двері, з урахуванням енергоефективності, комфорту, Ваших побажань щодо дизайну та забезпечення безпеки.