Київ і область
"ЄВідновлення"
Ми беремо участь у державній програмі
Компанія СОЛВІН активно займається проектами відновлення вже з квітня 2022 року. Ми пишаємося тим, що були зареєстровані як учасники проекту єВідновлення для бізнесу. Наша компанія спеціалізується на виготовленні вікон та дверей найвищої якості за найкращою ціною.

Ми маємо офіси як у Білогородці, так і в Києві. Це дозволяє нам зручно обслуговувати клієнтів з різних місць та забезпечувати їх потреби у вікнах та дверях відповідно до найвищих стандартів якості.

Наша компанія дуже цінує наших клієнтів, тому ми готові приймати до розрахунку карти «єВідновлення» усіх банків. Це дозволяє зробити оплату зручно та безпечно.

Зокрема, для власників картки «єВідновлення» від Приватбанку ми пропонуємо кешбек у розмірі 15%, але не більше 1 500 грн. Така акція діє до 31.12.2023 року. Не пропустіть чудову можливість отримати повернення частини вартості наших продуктів!

Ми пишаємося нашою участю в проектах відновлення і завжди готові надати вам найкращу якість вікон та дверей за найвигіднішою ціною. Звертайтесь до нас із довірою, а ми з радістю допоможемо вам обрати і встановити ідеальні вікна та двері для вашого будинку чи офісу.

Кошти надаються, якщо житло:
1
Було пошкоджено у результаті бойових дій після 24 лютого 2022 року
2
Розташовується на неокупованій території
3
Підлягає відновленню
4
Не було відремонтоване самостійно
Що необхідно для отримання фінансової допомоги?
Для отримання фінансової допомоги потрібно подати заяву до програми "Дія" через застосунок або на сайті. З часом це можна буде зробити через центри надання адмінпослуг, нотаріусів або управління соціального захисту. В заяві слід вказати пошкоджене майно, його тип, площу та адресу, а також надати контактні дані та фотографії з описом пошкоджень.

Після подання заяви, очікуйте на дзвінок від місцевої влади, щоб здійснити огляд пошкоджень комісією та визначити суму фінансової допомоги. Результат рішення комісії буде сповіщено через "Дію".

Для отримання коштів, необхідно відкрити рахунок єВідновлення в одному з банків-учасників програми. Сума фінансової допомоги буде встановлена індивідуально залежно від складності пошкоджень. Проте, максимальна сума виплати не може перевищувати 200 тисяч гривень. Отримані кошти можна використати на придбання будівельних матеріалів та оплату робіт, включаючи віконні та дверні конструкції.

Консультація від Solwin

Якщо у вас є питання щодо замовлення вікон та дверей від Solwin, будь ласка, звертайтесь до наших менеджерів за телефоном або залишайте заявку на нашому сайті.